Přípravky na akné

Pro boj s akné…

BIOBEAM ACNE

Účinný dlouhodobě, celosvětově ověřený lékařský přístroj určený k bezbolestné léčbě kožných problémů, léčbě sliznic a dutin. BioBeam 660 je nízkovýkonový úzkopásmový zdravotnický přístroj využívající červeného světla pro hojení kůže.

» Přejít na detail produktu

LASER PRO DOMÁCÍ POUŽITÍ

O laseru se dá obecně říct, že vyzařuje vysoce organizovanou světelnou energii. Díky svým specifickým vlastnostem (jedna vlnová délka, stejný směr a fáze záření) dosahuje laser lepších terapeutických výsledků než ostatní zdroje světelného záření. Jeho uplatnění je všude tam, kde nacházíme potřebu regenerace, tišení bolesti a hojení. Z těchto důvodů se laser již léta používá téměř v každém oboru lékařství.

» Přejít na detail produktu

DETOXIKAČNÍ BALÍČEK – AKNÉ (Joalis)

Soubor přírodních preparátů pomáhá v boji proti akné. Je určený k očistě mazových žláz kůže a orgánů, které mají souvislost s jejich znečištěním.

OŠETŘUJÍCÍ KRÉM AKNEA (Cannaderm)

Ošetřující krém Aknea z čistého konopného oleje, s dubovou kůrou, myrhou a mateřídouškou pro celodenní ošetření pokožky s projevy akné. Obsažené účinné látky podporují přirozenou regenerační schopnost kožních buněk, obnovují hydratační, lipidovou a pH rovnováhu pokožky.

» Přejít na detail produktu

OŠETŘUJÍCÍ SÉRUM AKNEA (Cannaderm)

Aknea sérum je zcela přírodní produkt s léčivým konopím, arnikou, šalvějí a mátou pro lokální ošetřování aknózní pokožky. Výtažky z vrbové kůry naruší svrchní zrohovatělou vrstvu, konopný olej s arnikou, šalvějí a mátou působí protizánětlivě, desinfikují a zklidňují ošetřené místo pokožky.

» Přejít na detail produktu

OŠETŘUJÍCÍ VODA AKNEA (Cannaderm)

Aktivní ošetřující voda Aknea s obsahem konopí, alkoholu, přesličky a trikenolu pro ošetřování pokožky s projevy akné. Účinně čistí, ošetřuje a tonizuje pleť, stahuje póry a omezuje tvorbu kožního mazu a vznik zanícených pórů. Pleť je po ošetření čistá, hladká a rozjasněná. Při dlouhodobém používání ošetřující vody se upravuje celkový stav a funkce pokožky, ošetřovaná pokožka je hladší, pružnější, bez projevů podráždění, klesá výskyt zanícených pórů a upravuje se tvorba kožního mazu.

» Přejít na detail produktu

LEMON TEA TREE – KVĚTINOVÁ PLEŤOVÁ VODA SALUS (Salus)

Příjemné květinové osvěžení, které zároveň čistí, hydratuje a zklidňuje mladou a problematickou pleť. Zabraňuje tvorbě zánětlivých ložisek a zklidňuje akné.

» Přejít na detail produktu

TEA TREE OIL (MELALEUCA ALTERNIFOLIA) (RTJ group)

100% PŘÍRODNÍ ANTISEPTICKÝ OLEJ Z ČAJOVNÍKU – MELALEUCA ALTERNIFOLIA. Tea tree oil je velice účinná 100% přírodní substance, získaná destilací listů z australského čajovníku. Jeho spektrum využití je opravdu velmi široké. Tea Tree Oil má silné antiseptické, antimykotické a protiplísňové účinky. Osvědčuje se při radikální léčbě kvasinkových onemocnění a plísňových onemocnění nohou, nehtů a kůže. S velice dobrými výsledky se také užívá nejen na akné, opary, koutky, afty, záněty dásní, kožní vyrážky, lišaje a lupy, ale také proti bolestem v krku, rýmě a různým onemocněním horních cest dýchacích.

» Přejít na detail produktu

VICCO TUMERIC (Olimpex)

Pleťový krém proti akné vhodný pro citlivou a problematickou mladistvou pleť. Založený na poznatcích indické medicíny Ayurvédy.

» Přejít na detail produktu

LEVANDULE – REGENERAČNÍ OBLIČEJOVÝ OLEJ SALUS (Salus)

Prospívá každému typu pleti, působí antisepticky a protizánětlivě, je vhodný při akné. Zpomaluje proces stárnutí, pleti navrací zářivost a vitalitu. Udržuje pleť vláčnou a pružnou, zvyšuje její pevnost. Zlepšuje její regenerační schopnosti a napomáhá zpomalit příznaky stárnutí pokožky. Je vhodný pro všechny typy pleti.

» Přejít na detail produktu

PM PROPOLIS SYNERGY CARE KRÉM (Purus Meda)

Krém s extrakty z propolis a olše. Širokopásmový kosmetický přípravek vhodný jako doplňková terapie při běžných i komplikovaných dermatitidách (např. vyrážkách, plísních, akné, lupénce), popáleninách, proleženinách a kousnutí hmyzem.

» Přejít na detail produktu

PROTEKTIN (Energy)

Boinformační širokospektrální regenerační krém s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahem termální vody vřídla Podhájská.

» Přejít na detail produktu

RUTICELIT (Energy)

je bioinformační širokospektrální regenerační krém s vyváženým bylinným komplexem a vysokým obsahem termální vody z vřídla Podhájská.

» Přejít na detail produktu