Zbavte se problémů s akné jednou pro vždy

Máte problémy s akné? Chcete se zbavit trápení a mít tváře zase bez nepříjemných pupínků? Odpověď zní dozajista „Ano!“. I zde platí poznejte svého nepřítele, abyste s ním mohly účinně bojovat.

Akné patří k nejčastějším kožním onemocněním. S různou intenzitou se s ním v průběhu života setká skoro každý. Na prahu dospělosti ve většině případů spontánně odezní. Žádná z nás ale nebude chtít čekat na to, až akné samo vymizí. A není k tomu žádný důvod. Vaše přirozená krása může znovu vyniknout. Jen je potřeba se nevzdávat předem.

Možná jste se obdivovaly a podivovaly se nad dokonalou pletí některých hollywoodských hvězd, o nichž je přitom známo, že s akné také bojují. Ptáte se, jaké je jejich tajemství? Je to minerální make-up! Pečující minerální make-up působí jako pudr i make-up zároveň. Příkladem může být sada Sheer Cover. Léčí a zároveň i maskuje.

Sheer Cover neobsahuje olej, parfém ani mastek, a z jeho používání proto nemusíte mít obavy ani v případě, že máte citlivější pokožku. Minerální barviva se zachytávají na povrchu kůže a zajišťují takřka dokonalé krytí. Částečky slídy odrážejí světlo, a snižují tak výskyt drobných vrásek. Zároveň tím dodávají pokožce jemný a bezchybný vzhled. Balení obsahuje dva odstíny, které se navzájem míchají. Stoprocentně přírodní světlo odrážející minerály bezvadně přilnou k pokožce, splývají s kožním mazem a díky perfektnímu maskování vám dodají potřebné sebevědomí. Nanést ho přitom stačí jen zcela nepatrnou vrstvu.

Make-up je dostupný ve třech základních variacích: světlý, střední a tmavý. Překrývá nedokonalosti, chrání pokožku před volnými radikály a dodává pleti zdravý a zcela přirozený vzhled. Zapomeňte na tmavé kruhy pod očima, zarudlou pokožku, či její nerovnoměrnou barevnost. Sheer Cover se vypořádá i se spáleninami od slunce, mateřskými znaménky, růžovkou, poškozenými vlásečnicemi, nedostatkem kožního barviva nebo nadměrnou pigmentací. Léčí a zároveň zakrývá.

Sada Sheer Cover se dodává v balení na 30 dnů a kromě pečujícího minerálního make-upu ve 2 odstínech obsahuje korektor DUO, pudrovací a plnící štětec, čistící emulzi a výživný hydratační krém. Jako dárek nyní navíc obdržíte ještě prodlužující řasenku, sadu očních stínů a lesků na rty, krycí štěteček, konturovací štěteček a vzorník s rozjasňovači pleti.

Příspěvek byl publikován v rubrice Články: akné a péče o pleť. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.